Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komponenty pre koncové uzly Govnet
Referenznummer der Bekanntmachung: 250-2022/5910
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30211200 Hardware für Zentralrechner
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 709 207.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30237000 Teile und Zubehör für Computer
30236000 Diverse Computerausrüstungen
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket
Dodávky - 412274-2022
Submission deadline has been amended by:  450182-2022
Slovensko-Trnava: Technické vybavenie sálových počítačov (hardvér)
2022/S 145-412274
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Referenčné číslo: 250-2022/5910
II.1.2)Hlavný kód CPV
30211200 Technické vybavenie sálových počítačov (hardvér)
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom dynamickom nákupnom systéme (DNS) budú komponenty pre koncové uzly Govnet, najmä racky, stojanové rozvádzače, prepínače, PDU, káble, exteriérové IP kamery, technické vybavenie sálových počítačov (hardvér), NVR, softvérový balík pre komunikáciu a multimédia (softvér), rôzne počítačové vybavenie, časti a príslušenstvo počítačov a spotrebný materiál k nim.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 709 207.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
30237000 Časti a príslušenstvo počítačov a spotrebný materiál k nim
30236000 Rôzne počítačové vybavenie
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
48500000 Softvérový balík na komunikáciu a pre multimédiá
II.2.4)Opis obstarávania: