Lieferungen - 412557-2022
Tschechien-Prag: Arzneimittel
2022/S 145-412557
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka léčivého přípravku s účinnou látkou OLANZAPIN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky léčivého přípravku "olanzapin".
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Část A - depotní injekce, prášek a rozpouštědlo pro injekční suspenzi s prodlouženým uvolňováním
Los-Nr.: A
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky léčivého přípravku "olanzapin" - depotní injekce, prášek a rozpouštědlo pro injekční suspenzi s prodlouženým uvolňováním.
Část B - perorální formy a injekce pro akutní podání
Los-Nr.: B
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky léčivého přípravku "olanzapin" - perorální formy a injekce pro akutní podání.