Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lieferung von chlorfrei gebleichtem, weißem Papier im Format A4 für den Gerichtshof der Europäischen Union
Referenznummer der Bekanntmachung: COJ-PROC-20/023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30197630 Druckpapier
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Lieferung von chlorfrei gebleichtem, weißem Papier im Format A4 für den Gerichtshof der Europäischen Union der Europäischen Union (geschätzte Gesamtmenge für die maximale Laufzeit des Vertrags: 1 200 Paletten):
- Typ 1: chlorfrei gebleichtes, weißes Papier bestehend aus Frischfasern;
- Typ 2: chlorfrei gebleichtes, weißes Papier bestehend aus 100 % wiederverwerteten Fasern;
- Typ 3: chlorfrei gebleichtes, weißes Papier bestehend aus Frischfasern, die vom Eucalyptus globulus gewonnen werden.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 650 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
- Typ 1: chlorfreu gebleichtes, weißes Papier bestehend aus Frischfasern (geschätzte Menge für die maximale Laufzeit des Vertrags: 400 Paletten);
- Typ 2: chlorfei gebleichtes, weißes Papier bestehend aus wiederverwerteten Fasern (geschätzte Menge für die maximale Laufzeit des Vertrags: 400 Paletten);
- Typ 3: chlorfrei gebleichtes, weißes Papier bestehend aus Frischfasern, die vom Eucalyptus globulus gewonnen werden (geschätzte Menge für die maximale Laufzeit des Vertrags: 400 Paletten).
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Fourniture de papiers blancs A4 pour la Cour de justice de l’Union européenne
Numéro de référence: COJ-PROC-20/023
II.1.2)Code CPV principal30197630 Papier d'impression
II.1.4)Description succincte:
Fourniture de papiers blancs A4 pour la Cour de justice de l’Union européenne (quantité totale estimée pour la durée maximale du contrat: 1 200 palettes):
— type 1: papier blanc composé de fibres vierges;
— type 2: papier blanc composé de 100 % de fibres récupérées;
— type 3: papier blanc composé de fibres vierges obtenues à partir d’eucalyptus globulus.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 650 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
— type 1: papier blanc composé de fibres vierges (quantité estimée pour la durée maximale du contrat: 400 palettes);
— type 2: papier blanc composé de 100 % de fibres récupérées (quantité estimée pour la durée maximale du contrat: 400 palettes);
— type 3: papier blanc composé de fibres vierges obtenues à partir d’eucalyptus globulus (quantité estimée pour la durée maximale du contrat: 400 palettes).
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Balto A4 formato popieriaus tiekimas Europos Sąjungos Teisingumo Teismui
Nuorodos numeris: COJ-PROC-20/023
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas30197630 Popierius spausdintuvams
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Balto A4 formato popieriaus tiekimas Europos Sąjungos Teisingumo Teismui (bendras kiekis, numatytas ilgiausiai sutarties trukmei: 1 200 palečių):
– 1 tipas: baltas popierius, pagamintas iš neapdorotų pluoštų;
– 2 tipas: baltas popierius, pagamintas iš 100 proc. perdirbtų pluoštų;
– 3 tipas: baltas popierius, pagamintas iš neapdorotų pluoštų, išgautų iš Eucalyptus globulus.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 650 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
– 1 tipas: baltas popierius, pagamintas iš neapdorotų pluoštų (kiekis, numatytas ilgiausiai sutarties trukmei: 400 palečių);
– 2 tipas: baltas popierius, pagamintas iš 100 proc. perdirbtų pluoštų kiekis, numatytas ilgiausiai sutarties trukmei: 400 palečių);
– 3 tipas: baltas popierius, pagamintas iš neapdorotų pluoštų, gautų iš Eucalyptus globulus (kiekis, numatytas ilgiausiai sutarties trukmei: 400 palečių).
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Balta A4 papīra piegāde Eiropas Savienības Tiesai
Atsauces numurs: COJ-PROC-20/023
II.1.2)Galvenās CPV kods30197630 Tipogrāfijas papīrs
II.1.4)Īss apraksts:
Ir jāpiegādā šādu veidu balts A4 papīrs Eiropas Savienības Tiesai (kopējais paredzētais daudzums līguma maksimālajā darbības laikā – 1 200 palešu):
— pirmais veids – balts papīrs, kas izgatavots no neapstrādātām šķiedrām,
— otrais veids – balts papīrs, kas izgatavots no pilnībā reciklētām šķiedrām,
— trešais veids – balts papīrs, kas izgatavots no eikalipta (eucalyptus globulus) iegūtām neapstrādātām šķiedrām.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 650 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
— pirmais veids – balts papīrs, kas izgatavots no neapstrādātām šķiedrām (paredzamais daudzums līguma maksimālajā darbības laikā – 400 palešu),
— otrais veids – balts papīrs, kas izgatavots no pilnībā reciklētām šķiedrām (paredzamais daudzums līguma maksimālajā darbības laikā – 400 palešu),
— trešais veids – balts papīrs, kas izgatavots no eikalipta (eucalyptus globulus) iegūtām neapstrādātām šķiedrām (paredzamais daudzums līguma maksimālajā darbības laikā – 400 palešu).
Fornituri - 412649-2020
Submission deadline has been amended by:  436029-2020
il-Lussemburgu-Lussemburgu: Provvista ta' karti bojod A4 għall-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea
2020/S 171-412649
Avviż dwar kuntratt
Provvisti
Il-bażi ġuridika:
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Provvista ta' karti bojod A4 għall-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea
Numru ta' referenza: COJ-PROC-20/023
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
30197630 Karta ta' l-istampar
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Provvista ta' karti bojod A4 għall-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea (kwantità totali stmata għat-tul ta' żmien massimu tal-kuntratt: 1 200 palit):
— tip 1: karta bajda magħmula minn fibri verġni;
— tip 2: karta bajda magħmula minn 100 % ta' fibri rkuprati;
— tip 3: karta bajda magħmula minn fibri verġni miksuba minn Eucalyptus globulus.
II.1.5)Stima tal-valur totali
Valur mingħajr VAT: 650 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijiet
Dan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
— tip 1: karta bajda magħmula minn fibri verġni (kwantità stmata għat-tul ta' żmien massimu tal-kuntratt: 400 palit);
— tip 2: karta bajda magħmula minn 100 % ta' fibri rkuprati (kwantità stmata għat-tul ta' żmien massimu tal-kuntratt: 400 palit);
— tip 3: karta bajda magħmula minn fibri verġni miksuba minn Eucalyptus globulus (kwantità stmata għat-tul ta' żmien massimu tal-kuntratt: 400 palit).