Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa sprzętu komputerowego
Reference number: DG-XII.272.3.2021
II.1.2)Main CPV code30236000 Miscellaneous computer equipment
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego: laptopów, stacji dokujących i monitorów.
2. Wykonawca zapewni na zaoferowany sprzęt komputerowy gwarancję producenta sprzętu na okres minimum 36 miesięcy (laptopy – wraz z bateriami do laptopów, monitory, stacje dokujące).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zwany również „szczegółową specyfikacją techniczną”, stanowi załącznik nr 1D do swz.
4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).