Dodávky - 412764-2019
Česko-Ústí nad Labem: Laboratorní nábytek
2019/S 169-412764
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
UJEP - vybavení budovy CPTO - vybavení laboratoří v DNS – 2019/0093
II.1.2)Hlavní kód CPV
39180000 Laboratorní nábytek
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této veřejné zakázky zadávané v dynamickém nákupním systému je dodání a instalace nábytku do laboratoří připravované budovy, novostavby CPTO pro projekt UJEP – Novostavba UJEP – Centrum přírodovědných a technických oborů v Kampusu UJEP (i. č. EDS: 133D21W002206).
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: