Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Valtiokonttori - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - IT-asiantuntijapalvelut TATI-tietojärjestelmän kehitystueksi
Reference number: 448652
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne IT-asiantuntijapalveluista TATI-tietojärjestelmän kehittämisen tueksi tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Kilpailutus koskee sopimuskautta. Toimeksiannoista sovitaan sopimuskauden aikana.
Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Hankinnan arvioitu laajuus on 800-1200 henkilötyöpäivää per vuosi.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement: