Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-Provvista ta' Servizzi ta' Tindif għall-Frontex
Numru ta' referenza: Frontex/OP/822/2018/KM
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV90000000 Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-provvista ta' servizzi ta' tindif fil-kwartieri ġenerali tal-Frontex f'Varsavja, il-Polonja.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Storitve - 413240-2018
Poljska-Varšava: Zagotavljanje storitev čiščenja za Frontex
2018/S 183-413240
Obvestilo o naročilu
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Zagotavljanje storitev čiščenja za Frontex
Referenčna številka dokumenta: Frontex/OP/822/2018/KM
II.1.2)Glavna koda CPV
90000000 Storitve v zvezi z odplakami, odpadki, čiščenjem in okoljem
II.1.4)Kratek opis:
Zagotavljanje storitev čiščenja na sedežu Frontexa v Varšavi, Poljska.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
Vrednost brez DDV: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis javnega naročila: