17 darab Bak Imre (1939-) festőművésztől származó művészeti alkotás (festmény) beszerzése.
Jelen eljárás tárgya az alábbi (eredeti) műtárgyak beszerzése:
2. Alkotó: Bak Imre
A festmény címe: Hangulat
Az alkotás éve: 2019.
Mennyiség: 1 db akril, vászon
5. Alkotó: Bak Imre
A festmény címe: Ősforma I.
Az alkotás éve: 2018.
Mennyiség: 1db akril, vászon