Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
M2 gyorsforgalmi út tervezés
Hivatkozási szám: EKR000822552021
II.1.2)Fő CPV-kód71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
„M2 gyorsforgalmi út Vác-észak és Hont-Parassapuszta, országhatár közötti szakasz megvalósítása, I. ütem Rétság elkerülő (Nőtincs - Rétság északi csomópont között), valamint a Drégelypalánknál tervezett komplex pihenőhely engedélyezési és kiviteli terv készítése és a szükséges engedélyek megszerzése 2 részben”
VI. szakasz: Kiegészítő információk