België-Gent: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2021/S 156-414339
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Opdracht voor het aanstellen van een ontwerper voor het vernieuwen van de Waterkant in de Blaarmeersen te Gent
Referentienummer: TMVW-SPORT-061-21-009-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht omvat de volledige architectuuropdracht voor de vervanging van de cafetaria Waterkant op de Blaarmeersen door een nieuwbouw met recreatiefunctie en polyvalente zaal, aangevuld met het volledige ontwerp voor de omgevingsaanleg en de bijhorende speelzone.