Služby - 414753-2021
Submission deadline has been amended by:  512213-2021
Slovensko-Bratislava: Štúdia realizovateľnosti, poradenská služba, analýza
2021/S 156-414753
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania – vybrané odvetvia
Služby
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Štúdia realizovateľnosti pre verejný prístav Bratislava
Referenčné číslo: RVS/01/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV
71241000 Štúdia realizovateľnosti, poradenská služba, analýza
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je vypracovanie Štúdie realizovateľnosti Modernizácia a výstavba verejného prístavu Bratislava , pozostávajúca z (i)Technickej štúdie, (ii) CBA - Analýzy nákladov a výnosov (Cost Benefit Analysis - ďalej aj ako CBA), (iii) Posúdenia vplyvov na životné prostredie (EIA, AA, WFD).
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 1 270 125.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
71335000 Inžinierske štúdie
71620000 Analytické služby
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je vypracovanie štúdie realizovateľnosti, týkajúcej sa modernizácie a rozvoja verejného prístavu Bratislava s navrhnutím takého funkčného využitia, ktoré zodpovedá potrebám a cieľom definovaným v dokumente Stratégia rozvoja verejného prístavu Bratislava Fáza II (Masterplan II). Predmet zákazky je podrobne popísaný v časti B týchto súťažných podkladov. Poukazuje sa na to, že terminál LNG v prístave Bratislava nie je súčasťou predmetu tejto zmluvy.