Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
Primijećeni su bugovi u prikazu e-obrazaca. Radimo na rješavanju problema. U međuvremenu, upućujemo vas na namjenske stranice ako trebate informacije ili savjet.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Roba - 414840-2019
Submission deadline has been amended by:  510403-2019
Hrvatska-Zagreb: Kamioni dizalice i samoistovarni kamioni
2019/S 170-414840
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava robe putem financijskog leasinga – šumski kamionski skup
Referentni broj: DIR-2019-125
II.1.2)Glavna CPV oznaka
34142000 Kamioni dizalice i samoistovarni kamioni
II.1.4)Kratak opis:
Nabava robe putem financijskog leasinga na razdoblje od 5 godina, sukladno odredbama Zakona o leasingu (NN 141/13). Objekt leasinga je: šumski kamionski skup s prikolicom. Pod šumskim kamionskim skupom podrazumijeva se kamion za prijevoz drva sa sljedećim sastavnicama:
a) kamion s prikolicom,
b) šumarska nadogradnja,
c) dizalica.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 6 600 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Nabava robe putem financijskog leasinga na razdoblje od 5 godina, sukladno odredbama Zakona o leasingu (NN 141/13). Objekt leasinga je: šumski kamionski skup s prikolicom. Pod šumskim kamionskim skupom podrazumijeva se kamion za prijevoz drva sa sljedećim sastavnicama:a) kamion s prikolicomb) šumarska nadogradnjac) dizalica.