Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Árubeszerzések - 414909-2016
Magyarország-Budapest: Útkarbantartási berendezések
2016/S 228-414909
Ajánlati/részvételi felhívás
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Sószórók beszerzése – 2016.
II.1.2)Fő CPV-kód
34921000 Útkarbantartási berendezések
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Sószóró berendezés (5 m³).
Keretmennyiség 85 db.
A lentebb, illetve a műszaki leírásban megadott műszaki paraméterek minden esetben a minimálisan elvárt paraméterek, amelyeknél Ajánlatkérő számára kedvezőbb ajánlat tehető.
Főbb műszaki követelmények:
— a síkosság-mentesítő anyag tartályának hasznos térfogata:
— minimum: 4,8 m³;
— maximum: 5,2 m³;
— a sótartály befoglaló méretei:
— hossza: min. 3 500 – max. 4 000 mm;
— szélessége: max. 2 150 mm;
— teljes magassága, a rakfelülettől mérve (rakodás miatt): max. 1 650 mm;
— oldattároló tartály kapacitása minimum: 2 100 liter;
— a sószóró berendezés szalagos, láncos vagy csigás kihordó rendszerrel rendelkezzen;
— a szóró tányér sóval érintkező részei rozsdamentes acélból készüljenek;
— a szórás szélessége folyamatosan állítható: 3–12 m között;
— a szélesség állítás tartalma: 1 m-es lépcsőben;
— szórási (korlátozott) aszimmetria állítás: jobb-bal legalább 5-5 pozícióban;
— a szórás-mennyiség beállítási tartománya (NaCl): 5-40 g/m²;
— a szórás-mennyiség állítás tartalma (NaCl): 5 g/m2 fokozatonként;
— a szórás mennyisége érdesítő anyagok esetén: min. 30-180 g/m²;
— a szórás-mennyiség állítás tartalma (érdesítő anyag): 30 g/m² fokozatonként;
— a berendezés rendelkezzen olyan műszaki megoldással, amely megakadályozza a szóróanyag tartályban a szóróanyag beboltozódását;
Sószóró berendezés (7 m³).
Keretmennyiség: 29 db.
— a síkosság-mentesítő anyag tartályának hasznos térfogata:- minimum: 6,8 m³;- maximum: 7,2 m³;
— hossza: min. 4 000 – max. 4 500 mm;
— oldattároló tartály kapacitása: – minimum: 2 800 liter;
— a szóró tányér sóval érintkező részek rozsdamentes acélból készüljenek;
— a berendezésnek alkalmasnak kell lennie a GPS helyazonosításon alapuló automatikus szórásvezérlésre.
A nyertes Ajánlattevőnek az eszközök gyártása, kialakítása folyamán többszöri helyszíni egyeztetést kell végrehajtania Ajánlatkérővel, a járművön kialakítandó, elhelyezendő csatlakozók és működtető kezelőfelületek, vezetékezések, valamint a teljes kiépítés tekintetében. Nyertes ajánlattevőnek biztosítania kell a sószóberendezés megfelelő használatához szükséges gépkezelői és felhasználói oktatások megtartását ideértve a GPS vezérlést és útvonalprogramozást is.
Ajánlatkérő felhívja a figyelmet A 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. Egyenértékű dolog megajánlása esetén az egyenértékűséget az ajánlattevőnek igazolnia kell, figyelemmel az alábbi paraméterekre:
— a szélesség állítás tartalma: 1 m-es lépcsőben – vagy ennél kedvezőbb megoldás;
— szórási (korlátozott) aszimmetria állítás: jobb-bal legalább 5-5 pozícióban – vagy ennél kedvezőbb megoldás;
— a szórás-mennyiség állítás tartalma (NaCl): 5 g/m2 fokozatonként – vagy ennél kedvezőbb megoldás;
— a szórás-mennyiség állítás tartalma (érdesítő anyag): 30 g/m2 fokozatonként – vagy ennél kedvezőbb megoldás;
A részletes műszaki követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.