Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Ingenieursdiensten inclusief toezichthouder gemeente Reusel-De Mierden
Reference number: Bizob-2021-REU-AAH-00324
II.1.2)Main CPV code71300000 Engineering services
II.1.4)Short description:
De overeenkomsten bestaan uit werkvoorbereiding en/of de projectleiding en het toezicht van civieltechnische projecten in de gemeente Reusel-De Mierden. De ingenieursbureaus moeten van start tot oplevering de projecten kunnen begeleiden op het gebied van infra, civiel, riolering, verkeer, groen, bouw- en woonrijp maken.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71300000 Engineering services
II.2.4)Description of the procurement:
De overeenkomsten bestaan uit werkvoorbereiding en/of de projectleiding en het toezicht van civieltechnische projecten in de gemeente Reusel-De Mierden. De ingenieursbureaus moeten van start tot oplevering de projecten kunnen begeleiden op het gebied van infra, civiel, riolering, ver-keer, groen, bouw- en woonrijp maken.