Services - 41550-2022
Netherlands-Hoogerheide: Fire insurance services
2022/S 017-041550
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Brandverzekering
Reference number: SIW008820
II.1.2)Main CPV code
66515100 Fire insurance services
II.1.4)Short description:
De opdracht betreft een aanbesteding voor brandverzekering van de gebouwen en inhoud van objecten van de aanbestedende dienst.
De eisen met betrekking tot de dekking van de verzekering staan omschreven in bijlage: Sluitnota Gemeente Woensdrecht.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Verzekerde bedragen € 84.272.156,00 op gebouwen
(omschreven in aangehecht overzicht)
€ 13.337.999,00 op bedrijfsuitrusting/inventaris
€ 1.000.000,00 premier risque bedrag per gebeurtenis op opruimingskosten
bovenop het conform de voorwaarden gedekte bedrag
€ 1.000.000,00 premier risque bedrag per gebeurtenis met een maximale
uitkeringstermijn van 52 weken, ter dekking van
reconstructiekosten, met betrekking tot de algehele administratieve
organisatie van de verzekeringnemer
uitkeringstermijn van 52 weken, ter dekking van extra kosten, met
betrekking tot door verzekeringnemer geëxploiteerde zaken
€ 100.610.155,00 totaal
Eigen risico € 2.500,00 per gebeurtenis