You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
* NIF Zrt. részére komplex kommunikációs feladatok
Hivatkozási szám: EKR001378672019
II.1.2)Fő CPV-kód
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási keretszerződés „Integrált reklámügynökségi szolgáltatások a NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság beruházási projektjei keretében”
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92111200 Reklám-, propaganda-, ismeretterjesztő film és videofilm gyártása
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1. Rendezvényhelyszín
Feladat: a kiválasztott helyszín bérlése, illetve a kapcsolódó szolgáltatások biztosítása.
2. Rendezvénytechnika, rendezvénytechnikai szolgáltatások
Feladat: a rendezvények megvalósításához szükséges technikai eszközök és háttérszolgáltatások (hang-, világítás-, színpadtechnika, biztonságtechnika stb.) teljes körű biztosítása.
3. Bútorok, kellékek, rendezvénytechnikai eszközök
Feladat: a rendezvények jellegéhez illeszkedő bútorok, kellékek és rendezvénytechnikai eszközök biztosítása, szükség esetén színpadépítéssel kiegészítve.
4. Catering
Feladat: a rendezvények megvalósításához szükséges vendéglátási szolgáltatások – ételek és italok, menük, vendéglátáshoz kapcsolódó szolgáltatáscsomagok – nyújtása.
5. Szállás
Feladat: a rendezvények megvalósításához kapcsolódó szállásigény szerinti szálláshelyek biztosítása.
6. Kiegészítő programelemek, előadók
Feladat: a szórakoztató programelemek (fellépők, programok, aktivitások, foglalkozások) megszervezése és lebonyolítása.
7. Rendezvénytípus csomagok
— Sajtónyilvános rendezvények – sajtótájékoztatók, sajtóreggelik, sajtóvacsorák – tervezetten 40 alkalommal
— Fél/egy/többnapos sajtónyilvános rendezvények – alapkőletételi- és/vagy átadási ünnepségek -tervezetten 60 alkalommal
— Lakossági fórumok – tervezetten 6-8 alkalommal
— Belső, zártkörű rendezvények (pl. családi nap, karácsonyi rendezvény) 4-600 fős – tervezetten 18 alkalommal
Nyertes Ajánlattevő feladata lehet Megrendelő egyedi megrendelése alapján 1 napos 600 fő feletti rendezvények megszervezése és lebonyolítása.
8. Utazás, szállítás, egyéb logisztikai szolgáltatások
Feladat: minden, a rendezvények előkészítése és megvalósítása, valamint a nyomdai szolgáltatáshoz, egyéb gyártási feladathoz és a helyszínre kitelepüléshez tartozó utazási, szállítási feladatok ellátása.
9. Stratégiai tervezés, integrált reklámügynökségi feladatok és grafikai tervezés
Feladat: hosszú távú vagy ad hoc kommunikációs stratégia készítése. A stratégiához kapcsolódóan ki kell dolgozni a kommunikációs cselekvési tervet.
A feladatok közé tartozhat: kreatív ügynökségi feladatok ellátása, komplex, integrált vagy ad-hoc kampánykoncepciók kidolgozása, ide értve a kreatív tervek készítését, a szövegírást, a filmgyártáshoz szükséges storyboardok elkészítését, a szükséges fordítási, lektorálási feladatok elvégzését.
Feladat továbbá a kommunikációs és marketingeszközök (pl: médiaeszközök, reklámajándékok, díjak, dekorációs és marketing eszközök, nyomtatványok, multimédiás film- és videóanyagok) grafikai tervezése és nyomdai előkészítése.
10. Nyomdai szolgáltatások
Feladat: valamennyi nyomdai gyártási feladat elvégzése, tervezetten: médiaeszközök, nyomtatványok stb. gyártása
11. Marketing és dekorációs elemek gyártása
Feladat: marketing és dekorációs elemek gyártásával összefüggő produkciós feladatok
12. Reklámajándékok gyártása
Feladat: reklámajándékok gyártásával összefüggő produkciós tevékenység végzése.
13. TV-szpotok, multimédiás videó anyagok és rádiószpotok gyártása, fotózási feladatok
Feladat: multimédiás film-és videóanyagok, rádióreklámok, mozgóképes anyagok gyártása. A rendezvényekhez kapcsolódó fotódokumentáció elkészítése és összeállítása, valamint a kreatív megjelenésekhez felhasználható fotók elkészítése és utómunkálatainak elvégzése.
14. Online ügynökségi feladatok
Feladat: online kommunikációs stratégia kidolgozása, megvalósítása; cselekvési és ütemterv elkészítése; eDM programozása és kiküldése; bannerek programozása; weboldal és microsite koncepcionális tervezése és programozása, applikáció koncepcionális tervezése és programozása, keresőoptimalizálása; a Megrendelő webes felületeinek tartalommenedzsmentje,...