Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Kelių horizontaliojo ženklinimo darbų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą
II.1.2)Code CPV principal45233221 Travaux de marquage routier
II.1.4)Description succincte:
Kelių horizontaliojo ženklinimo darbų užsakymų per CPO LT elektroninį katalogą viešasis pirkimas taikant dinaminę pirkimų sistemą