II.1)Obseg naročila
II.1.2)Glavna koda CPV15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15500000 Mlečni izdelki
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeMerilo kakovosti - Ime: živila iz shem kakovosti ali nacionalnih shem kakovosti / Ponder: 20
Cena - Ponder: 80
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
II.2.1)Naslov:
MESO PERUTNINE IN PERUTNINSKI IZDELKI
Št. sklopa: 3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15112100 Sveža perutnina
15130000 Mesni proizvodi
II.2.4)Opis javnega naročila:
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15330000 Predelano sadje in vrtnine
ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Št. sklopa: 6
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15895000 Izdelki hitre prehrane
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 7
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03142500 Jajca
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeCena
ŽITA, MLEVSKI IZDELKI, TESTENINE
Št. sklopa: 9
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
KRUH IN PEKOVSKO PECIVO, SLAŠČICE
Št. sklopa: 10
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
SADNI SOKOVI, SIRUPI, VODA, SADNO ŽITNE REZINE
Št. sklopa: 11
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 12
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15200000 Pripravljene in konzervirane ribe
15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
15800000 Razna živila
EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Št. sklopa: 13
EKOLOŠKI KRUH IN EKOLOŠKO PEKOVSKO PECIVO
Št. sklopa: 14
EKOLOŠKO MESO IN MESNI IZDELKI
Št. sklopa: 15
EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Št. sklopa: 16