II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Rytel w roku 2022
Numer referencyjny: ZG.270.1.17.2021
II.1.2)Główny kod CPV77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa, selekcji, szkółkarstwa i utrzymania czystości do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rytel w roku 2022.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet I - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Funka oraz Krojanty
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
77200000 Usługi leśnictwa
77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211300 Usługi selekcji drzew
77211400 Usługi wycinania drzew
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
77231400 Usługi oceny zasobów leśnych
77231500 Usługi monitorowania lub oceny lasu
77231600 Usługi zalesiania
77231800 Usługi zarządzania pielęgnacją lasów
90511300 Usługi zbierania śmieci
II.2.4)Opis zamówienia:
Realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Pakietów będzie się odbywała na obszarze leśnictw – właściwych dla danego Pakietu („Obszar Realizacji Pakietu”). Wskazana w Załącznikach nr 3.1. – 3.3. lokalizacja (adres leśny) poszczególnych prac leśnych wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy ma charakter wstępny. Lokalizacja (adres leśny) poszczególnych prac wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy zostanie określona w Zleceniu, o którym mowa w pkt 3.3. ppkt 1), z zastrzeżeniem, iż zawsze będzie to Obszar Realizacji Pakietu.
Szczegółowy opis standardu technologii wykonawstwa prac wchodzących w skład zamówień, o których mowa w pkt 3.7 zawarty został w Załączniku nr 4 do SWZ.
Pakiet II - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Kopernica oraz Jakubowo
Część nr: 2
Pakiet III - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Powałki oraz Turowiec
Część nr: 3
Pakiet IV - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Wolność oraz Kosowa Niwa
Część nr: 4
Pakiet V - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Jaty oraz Mylof
Część nr: 5
Pakiet VI - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Jeziorko oraz Młynki
Część nr: 6
Pakiet VII - zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna - leśnictwo Lutom oraz Żukowo
Część nr: 7
Pakiet VIII - Obsługa wyłuszczarni Nasion oraz Szkółki leśnej w Klosnowie
Część nr: 8
Realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Pakietów będzie się odbywała na obszarze właściwym dla danego Pakietu („Obszar Realizacji Pakietu”). Wskazana w Załącznikach nr 3.1. – 3.3. lokalizacja (adres leśny) poszczególnych prac leśnych wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy ma charakter wstępny. Lokalizacja (adres leśny) poszczególnych prac wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy zostanie określona w Zleceniu, o którym mowa w pkt 3.3. ppkt 1), z zastrzeżeniem, iż zawsze będzie to Obszar Realizacji Pakietu.
Pakiet IX - Obsługa Punkt Alrmowo-Dyspozycyjnego (PAD) Nadleśnictwa Rytel
Część nr: 9
Realizacja prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla poszczególnych Pakietów będzie się odbywała na obszarze leśnictw – właściwych dla danego Pakietu („Obszar Realizacji Pakietu”).
Zakres obowiązków dyżurnego w Punkcie Alarmowo Dyspozycyjnym (Pakiet nr IX) zawiera załącznik nr 3.6 do SWZ;
Pakiet X - Usług z zakresu turystyczno-edukacyjnego zagospodarowania lasu oraz Utrzymanie czystości MPP na terenie Nadleśnictwa Rytel
Część nr: 10
Szczegółowy opis prac został wskazany w załącznikach nr 3.1-3.5 oraz załącznik nr 3.7. - Informacja dla Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia na pakiet X (część obejmująca zakresu turystyczno-edukacyjnego zagospodarowania lasu - rozmiar prac),załącznik nr 3.8. - Informacja dla wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia na pakiet X (część obejmująca Utrzymanie czystości MPP na terenie Nadleśnictwa Rytel).
Pakiet XI - zbiór szyszek z drzew stojących
Część nr: 11