Paslaugos - 416238-2014
Pateikti glaustą rodinį
Belgija-Briuselis: Naujos paskirstymo sistemos, pagrįstos lyginamaisiais standartais, pirmųjų veikimo metų vertinimas
2014/S 237-416238
Skelbimas apie sutarties sudarymą
Paslaugos
Direktyva 2004/18/EB
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
Naujos paskirstymo sistemos, pagrįstos lyginamaisiais standartais, pirmųjų veikimo metų vertinimas.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
ES šiltnamio efektą sukeliančių dujų apyvartinių taršos leidimų prekybos sistema (ES ATLPS), pradėta 2005 m., yra Europos Sąjungos kovos su klimato kaita politikos kertinis akmuo ir jos pagrindinė priemonė siekiant ekonomiškai mažinti pramonės išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį.
2009 m. buvo patvirtinta pagrindinė peržiūra siekiant sustiprinti sistemą. Trečiojo ES ATLPS etapo (kuris prasidėjo 2013 m. ir tęsis iki 2020 m.) metu įvyko svarbių pokyčių, palyginti su 1 ir 2 etapais. Nuo 2013 m. ES ATLPS yra paremta taisyklėmis, kurios daug labiau suderintos nei ankstesnės.
Tyrimo tikslas – dokumentuoti lyginamaisiais standartais pagrįstos suderintos paskirstymo sistemos poveikį Europos pramonei. Taip pat siekiama įvertinti, ar trečiajame ES ATLPS etape taikomos taisyklės pakeitė ATLPS apimamų pramonės šakų kitimą ir prekybą bei investicijų modelius.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)
90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)
Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: taip
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
Vertė: 327 231 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra