29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 416656-2020
Polska-Katowice: Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
2020/S 172-416656
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa osprzętu do klejenia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-18
Numer referencyjny: 702000295
II.1.2)Główny kod CPV
43600000 Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z 29.1.2004 Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986, t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Kotwa stalowa rurowa L-2500
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiot zadania – wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Żerdzie kotwy iniekcyjnej, głowica mechaniczna jednorazowa uszczelniająca, głowica hydrauliczna jednorazowa, złączki
Część nr: 2
Rura metalowa wlewowa 1,5 m
Część nr: 3
Rura metalowa wlewowa 2,0 m
Część nr: 4
Nabojnica – głowica jednorazowa
Część nr: 5
Głowica uszczelniająca wielokrotnego użycia, łącznik głowicy uszczelniajacej
Część nr: 6
Rura metalowa wlewowa 0,5 m
Część nr: 7