II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
„Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania”
Número de referencia: DZ.270.2.19.2022
II.1.2)Código CPV principal30213000 Ordenadores personales
II.1.4)Breve descripción:
1. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania w ilościach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. Ilości podane w opisie przedmiotu zamówienia ilości stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający.3.8. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części ( 27 zadań) i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)30213000 Ordenadores personales
30213100 Ordenadores portátiles
30231300 Pantallas de visualización
30236000 Equipo informático diverso
30234600 Memorias flash
30236110 Memorias RAM (Random Access Memory)
30233150 Unidades de disco óptico
30237410 Ratón de ordenador
30237460 Teclados de ordenador
32581100 Cable para transmisión de datos
30237132 Interfaces USB (Universal Serial Bus)
30237240 Cámaras web
32342100 Auriculares de casco
32342412 Pantallas acústicas (altavoces)
31158100 Cargadores de baterías
30234000 Soportes de almacenamiento
32522000 Equipo de telecomunicaciones
30233000 Dispositivos multimedia de almacenamiento y lectura
30237280 Accesorios para la alimentación de corriente
30237220 Almohadillas para ratón
39113700 Reposapiés
30232110 Impresoras láser
30121100 Fotocopiadoras
30232100 Impresoras y trazadores gráficos
30197630 Papel de impresión
30213200 Tabletas digitales
32420000 Equipo de red
30191400 Máquinas destructoras de documentos
48310000 Paquetes de software de creación de documentos
II.2.4)Descripción del contrato:
1a) Komputer PC typ 1 -20 szt. 1b) Komputer All in One typ 1 - 20 szt. Zadanie 1c) Komputer All in One typ 2- 100 szt. Zadanie 1d) – Komputer All in One typ 3- 30szt. Zadanie 1e) – Komputer All in One typ 4 (SPL)- 300 szt.
II.2.1)Denominación:
Notebooki 14 cali + stacje dokujące USB-C
Lote nº: 2
Notebook 14 cali typ 1 -60 szt. 2b) Notebook 14 cali typ 2 - 10 szt. 2c) Notebook 14 cali typ 3 -20szt. 2d) Stacja dokująca USB-C do noteboków 14 cali- 80 szt.
Notebooki 15 cali + stacje dokujące USB-C
Lote nº: 3
3a) Notebook 15 cali typ 1 -400 szt. 3b) Notebook 15 cali typ 2 -300 szt. 3c) Notebook 15 cali typ 3 - 60 szt. 3d) Notebook 15 cali typ 4 (SPL) - 250szt. 3e) Stacja dokująca USB-C do noteboków 15 cali- 600szt.
Mobilne stacje robocze + stacje dokujące USB-C
Lote nº: 4
4a) Mobilna stacja robocza- 40szt. 4b)Stacja dokująca USB-C do mobilnej stacji roboczej- 40szt.
Akcesoria do komputerów wewnętrzne
Lote nº: 5
5a) Dysk twardy wewnętrzny SSD 2,5 cala typ 1 - 100 szt. 5b)Dysk twardy wewnętrzny SSD 2,5 cala typ 2- 200 szt. 5c)Dysk twardy wewnętrzny SSD M2 NVMe typ 1-100szt. 5d)Dysk twardy wewnętrzny SSD M2 NVMe typ 2-200sz. 5e) Pamięć RAM- 100szt.
Lote nº: 6
6a) Nagrywarka DVD zewnętrzna- 50szt. 6b)Mysz bezprzewodowa typ 1- 200szt. 6c)Mysz bezprzewodowa typ 2- 50szt. 6d) Mysz bezprzewodowa typ 3 -50szt. 6e) klawiatura z czytnikiem smartcard - 100 szt. 6f) klawiatura i mysz bezprzewodowa typ 1- 300szt. 6g) klawiatura i mysz bezprzewodowa typ 2- 150 szt. 6h)kabel USB-C- 50szt. 6i) zasilacz USB-C 65W- 50 szt. 6j) HUB USB- 50szt.
Sprzęt do videokonferencji
Lote nº: 7
7a) Kamera z mikrofonem- 50szt. 7b) Słuchawki do videokonferencji- 50szt. 7c) Głośniki lub soundbar do monitora- 50 szt.
II.2.1)Denominación:Lote nº: 8
8a)Monitor typ 1- 50szt. 8b)Monitor typ 2-300 szt. 8c)Monitor typ 3- 50szt.
Monitory z wbudowaną stacją dokującą
Lote nº: 9
9a)Monitor z wbudowaną stacją dokującą typ 1- 300szt. 9b)Monitor z wbudowaną stacją dokującą typ 2 -50szt. 9c) Monitor z wbudowaną stacją dokującą typ 3- 50szt.
II.2.1)Denominación:Lote nº: 10
10a) UPS typ 1 (SPL) - 200szt. 10b) UPS typ 2-50szt.
II.2.1)Denominación:Lote nº: 11
II.2.4)Descripción del contrato: II.2.5)Criterios de adjudicaciónEl precio no es el único criterio de adjudicación, y todos los criterios figuran únicamente en los pliegos de la contratación
II.2.1)Denominación:Lote nº: 12
12a) Pendrive szyfrowany typ 1- 50szt. 12b) Pendrive szyfrowany typ 2-30szt.
II.2.1)Denominación:Lote nº: 13
13a)Dysk twardy zewnętrzny typ 1- 20szt. 13b)Dysk twardy zewnętrzny typ 2- 50szt. 13c) Dysk twardy zewnętrzny typ 3-30szt.
II.2.1)Denominación:Lote nº: 14
14a)Tablet typ 1- 50szt. 14b)Tablet typ 2-30 szt.
II.2.1)Denominación:Lote nº: 15
II.2.1)Denominación:Lote nº: 16
16a)Macierz-50szt. 16b)Dysk twardy do macierzy HDD 3,5 cala- 200 szt.
II.2.1)Denominación:Lote nº: 17
II.2.1)Denominación:Lote nº: 18
18a)Podkładka żelowa ergonomiczna-300szt. 18b)Podnóżek ergonomiczny -100szt. 18c)Podstawka/stojak pod monitor-100szt. 18d)Biurkowy obrotowy uchwyt na 2 monitory- 100szt. 18e) Szuflada na klawiaturę- 100 szt.
Drukarki wielofunkcyjne laserowe mono A4
Lote nº: 19
19a)Drukarka wielofunkcyjna laserowa mono A4 typ 1 (SPL)- 400szt. 19b)Drukarka wielofunkcyjna laserowa mono A4 typ 2 (SPL)- 200szt.
Drukarki laserowe mono A4
Lote nº: 20
Drukarka laserowa mono A4-30szt.
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe mono A4
Lote nº: 21
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe mono A4- 40szt.
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolor A4
Lote nº: 22
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolor A4- 60szt.
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolor A3
Lote nº: 23
Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolor A3 typ 1- 30szt. Zadanie 23b) – Urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolor A3 typ 2-40szt.
II.2.1)Denominación:Lote nº: 24
24a) Niszczarka typ 1- 50szt. 24b) Niszczarka typ 2-50szt. 24c)Niszczarka typ 3- 30szt. 24d)Niszczarka typ 4 -50szt.
Drukarki termiczne + papier
Lote nº: 25
25a) Drukarka termiczna (SPL)- 150 szt. 25b)Papier do drukarki termicznej (SPL)-4000 szt.
Przełączniki sieciowe POE
Lote nº: 26
26a) Przełącznik sieciowy POE typ 1 - 40szt. 26b) Przełącznik sieciowy POE typ 2-50szt.
Drukarki laserowe z usługą wydruku
Lote nº: 27
27a) Drukarka wielofunkcyjna laserowa mono A4 z usługą wydruku- 100szt. 27b) Drukarka laserowa mono A4 z usługą wydruku -50szt. 27c) Urządzenie wielofunkcyjne laserowe mono A4 z usługą wydruku- 50szt. 27d) Urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolor A4 z usługą wydruku-100szt.