II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на хидрометеорологично оборудване за нуждите на Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ) по обособени позиции
II.1.2)Code CPV principal38120000 Instruments de météorologie
II.1.4)Description succincte:
Настоящата обществена поръчка има за цел доставка на хидрометеорологично оборудване за нуждите на Националния институт по метеорология и хидрология. Същото е необходимо за извършване на дейности, възложени на НИМХ по Закона за водите, както и за осигуряване на дейности по агрометеорология. Предметът на обществената поръчка включва 9 (девет) обособени позиции.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 166 700.00 BGN
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Устройство за събиране на данни и контрол (data logger)
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)38120000 Instruments de météorologie
II.2.4)Description des prestations:
Предметът на обособена позиция № 1 включва доставка на устройство за събиране на данни и контрол (data logger) - 13 бр. с характеристики, подробно описани в техническата спецификация.
Записващо устройство за измерване на водно ниво, хидростатично налягане с автоматична компенсация, температура и електропроводимост, кабели с различна дължина и четец за сваляне на данни от сензора
Lot nº: 2
Предметът на обособена позиция № 2 включва доставка на:
- записващо устройство за измерване на водно ниво, хидростатично налягане с автоматична компенсация, температура и електропроводимост - 5 бр.;
- кабели с дължина 10 m с 2 броя конектори - 3 бр.;
- кабели с дължина 25 m с 2 броя конектори - 2 бр.;
- четец за сваляне на данни от сензора - 3 бр.
Техническите характеристики са подробно описани в техническата спецификация.
Мобилно устройство за измерване на водни количества в реки и канали
Lot nº: 3
Предметът на обособена позиция № 3 включва доставка на мобилно устройство за измерване на водни количества в реки и канали - 1 бр. с технически характеристики, подробно описани в техническата спецификация.
Пневматичен сензор за измерване на водно ниво тип "bubbler"
Lot nº: 4
Предметът на обособена позиция № 4 включва доставка на пневматичен сензор за измерване на водно ниво тип "bubbler" - 1 бр. с технически характеристики, подробно описани в техническата спецификация.
Телеметрична сонда за водно ниво и температура с диференциално налягане
Lot nº: 5
Предметът на обособена позиция № 5 включва доставка на телеметрична сонда за водно ниво и температура с диференциално налягане - 2 бр. с технически характеристики, подробно описани в техническата спецификация.
Сензор за измерване на температура и относителна влажност на въздуха с радиационна защита
Lot nº: 6
Предметът на обособена позиция № 6 включва доставка на сензор за измерване на температура и относителна влажност на въздуха с радиационна защита - 5 бр. с технически характеристики, подробно описани в техническата спецификация.
Комбиниран сензор за почвена влага и почвена температура с електрическа проводимост
Lot nº: 7
Предметът на обособена позиция № 7 включва доставка на комбиниран сензор за почвена влага и почвена температура с електрическа проводимост - 2 бр. с технически характеристики, подробно описани в техническата спецификация.
Нивомерни макари за кладенци и канали
Lot nº: 8
Предметът на обособена позиция № 8 включва доставка на нивомерни макари за кладенци и канали - 3 бр. с технически характеристики, подробно описани в техническата спецификация.
Електронни хидрометрични термометри-полеви
Lot nº: 9
Предметът на обособена позиция № 9 включва доставка на електронни хидрометрични термометри-полеви - 26 бр. с технически характеристики, подробно описани в техническата спецификация.