Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Direttiva 2004/18/KE
II.1)Deskrizzjoni
II.1.1)Titlu mogħti lill-kuntratt
Qafas ta' kuntratt għar-radjuttikkettjar ta' nanopartikuli.
II.1.2)Tip ta’ kuntratt u l-post tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoniServizzi
Kategorija tas-servizz Nru 8: Servizzi ta’ riċerka u żvilupp
Is-sit jew il-post ewlieni tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoni: Ispra.
Kodiċi NUTS
II.1.4)Deskrizzjoni qasira tal-kuntratt jew tax-xiri
Il-JRC qiegħed ifittex li jikkonkludi qafas ta' kuntratt biex ikopri s-servizzi ta' irradjazzjoni li ġejjin:
1. irradjazzjoni ta' diversi tipi ta' nanopartikuli u nanopartikuli mħallta ma' kompost tal-litju;
2. irradjazzjoni ta' trab bi frak oħxon ta' 107Ag arrikkit;
3. irradjazzjoni ta' diski Au b'kompożizzjoni isotopika naturali pprovduti mill-JRC.
II.1.5)Vokabularju komuni dwar l-akkwisti (CPV)09344000 Radjo-iżotopi, 31643000 Aċċelleraturi tal-partiċelli
II.1.6)Informazzjoni dwar il-Ftehim dwar l-Akkwisti Pubbliċi (GPA)Il-kuntratt huwa kopert mill-Ftehim dwar l-Akkwisti Pubbliċi (GPA): le
II.2)Valur finali totali tal-kuntratt(i)
II.2.1)Valur finali totali tal-kuntratt(i)Valur: 225 000 EUR
Mingħajr VAT