Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 417382-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 171-417382
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на Министерството на икономиката
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Процедура на вътрешен конкурентен избор с предмет „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на Министерството на икономиката“ за определяне на изпълнител по реда на чл. 82, ал. 3 и 4 от Закона за обществените поръчки (ЗОП) във връзка с рамково споразумение № CПОР-8/18.4.2019 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“, обособена позиция № 5 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки“ на Централния орган за покупки.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Процедура на вътрешен конкурентен избор с предмет „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на Министерство на икономиката“ във връзка със сключено рамково споразумение № СПОР-8 от 18.4.2019 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства“, обособена позиция № 5 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки“ на Централния орган за покупки.