С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 417393-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 171-417393
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на консумативи за офис техника Panasonic, Тoshiba Е-studio 207, Тoshiba Е-studio 232 и Kyocera FS 3900 за нуждите на ДФ „Земеделие“
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на консумативи за офис техника Panasonic, Тoshiba Е-studio 207, Тoshiba Е-studio 232 и Kyocera FS 3900 за нуждите на ДФ „Земеделие“ по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-8/18.4.2019 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка на консумативи за офис техника Panasonic, Тoshiba Е-studio 207, Тoshiba Е-studio 232 и Kyocera FS 3900 за нуждите на ДФ „Земеделие“ по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-8/18.4.2019 на Централния орган за покупки (ЦОП).