Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на консумативи за принтери Xerox Phaser 5500DN и Xerox WorkCentre 5875 за нуждите на ДФ „Земеделие“
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на консумативи за принтери Xerox Phaser 5500DN и Xerox WorkCentre 5875 за нуждите на ДФ „Земеделие“ по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-7/18.4.2019 на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: