Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή μαθημάτων γλωσσικής κατάρτισης για το προσωπικό της Ευρωπαϊκής Επιτροπής που εργάζεται στις εγκαταστάσεις του JRC στην Σεβίλλη
Αριθμός αναφοράς: JRC/SVQ/2018/R.1/0079/OC
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79632000 Υπηρεσίες κατάρτισης προσωπικού
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Στόχος της παρούσας σύμβασης-πλαισίου είναι να καλύψει τις ανάγκες γλωσσικής κατάρτισης του προσωπικού που εργάζεται στο χώρο της Σεβίλλης κατά τα επόμενα 4 έτη (2019-2022).
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Nyelvtanfolyamok biztosítása az Európai Bizottságnak a JRC sevillai helyszínén dolgozó alkalmazottai részére
II.1.2)Fő CPV-kód79632000 Személyzeti képzési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A keretszerződés célja a sevillai helyszínen dolgozó alkalmazottak nyelvoktatási igényének kielégítése az elkövetkezendő 4 évben (2019–2022).
VI. szakasz: Kiegészítő információk
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Provision of language training courses for the staff of the European Commission working at JRC Seville
Número de referencia: JRC/SVQ/2018/R.1/0079/OC
II.1.2)Código CPV principal79632000 Servicios de formación de personal
II.1.4)Breve descripción:
The objective of this framework contract is to cover the language training needs of the staff working at Seville Site during the next 4 years (2019-2022).