Hrvatska-Varaždin: Lagane posude, pluteni čepovi, pokrovi posuda, kace i poklopci
2017/S 203-417828
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava kanti za sakupljanje otpada.
Referentni broj: E-VV-4/2017
II.1.2)Glavna CPV oznaka44618000 Lagane posude, pluteni čepovi, pokrovi posuda, kace i poklopci
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave su PEHD kante za odlaganje komunalnog otpada zapremine 120 litara, 240 litara i 360 litara. Kante moraju biti otporne na utjecaj UV zraka te na niske i visoke temperature kao i na kemijske i biološke utjecaje. Površina kante mora biti glatka i ne smije dozvoljavati lijepljenje otpada. Svaka kanta mora na sebi imati utisnuti logo naručitelja i numeraciju (prema dogovoru s naručiteljem) u bijeloj boji. Pod utiskom se smatra postupak kojim se prodiranjem u tijelo kante dobiva reljefni utisak na površini i postiže efekt ulegnutog (opipljivog) traženog loga naručitelja i numeracija kante. Detaljni opis predmeta nabave sa potrebnim tehničkim specifikacijama nalazi se u Obrascu 1. Isporučena roba mora biti nova i nekorištena te udovoljavati svim standardima prema pozitivnim propisima u Republici Hrvatskoj.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 500 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a44618000 Lagane posude, pluteni čepovi, pokrovi posuda, kace i poklopci
II.2.4)Opis nabave: