Leveringen - 417872-2017
Slovenië-Metlika: Diverse voedingsmiddelen
2017/S 203-417872
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
„Sukcesivna dobava prehrambnega blaga (konvencionalna in ekološka živila)“.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
15800000 Diverse voedingsmiddelen
II.1.4)Korte beschrijving:
Sukcesivna dobava živil po sklopih.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 24
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Kruh
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
15811100 Brood
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Sukcesivna dobava kruha.
Pekovsko pecivo
Perceel nr.: 2
15811200 Broodjes
15811300 Croissants
15811500 Bereide broodproducten
Sukcesivna dobava pekovskega peciva.
Fino pekovsko pecivo in slaščice
Perceel nr.: 3
15811400 Crumpets
15812000 Gebak en cake
Sukcesivna dobava slaščic.
Mleko in mlečni izdelki
Perceel nr.: 4
03333000 Verse koemelk
15510000 Melk en room
15511000 Melk
15512000 Room
15530000 Boter
15540000 Kaasproducten
15550000 Diverse zuivelproducten
Sukcesivna dobava mleka in mlečnih izdelkov.
Meso in mesni izdelki
Perceel nr.: 5
15110000 Vlees
Sukcesivna dobava mesa in mesnih izdelkov.
Perutnina in izdelki iz perutnine
Perceel nr.: 6
15119100 Konijnenvlees
15131500 Pluimveeproducten
Sukcesivna dobava perutninskega mesa in izdelkov.
Zamrznjene ribe
Perceel nr.: 7
03311000 Vis
15220000 Ingevroren vis, visfilets en ander visvlees
15221000 Ingevroren vis
Sukcesivna dobava rib.
Sveže ribe
Perceel nr.: 8
Sukcesivna dobava svežih rib,
Jajca
Perceel nr.: 9
03142500 Eieren
Sukcesivna dobava jajc.
Sveže in suho sadje ter zelenjava
Perceel nr.: 10
03200000 Granen, aardappelen, groenten, vruchten en noten
Sukcesivna dobava sadja in zelenjave.
Konzervirano sadje in zelenjava
Perceel nr.: 11
15330000 Verwerkte groenten en fruit
15332400 Geconserveerde vruchten
Sukcesivna dobava konzerviranega sadja in zelenjave.
Zamrznjeno sadje in zelenjava
Perceel nr.: 12
Sukcesivna dobava zamrznjenega sadja in zelenjave.
Testenine in jušne zakuhe, mlevski izdelki
Perceel nr.: 13
15600000 Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten
15611000 Gepelde rijst
15612000 Bloem van granen of plantaardige bloem en aanverwante producten
15613000 Graankorrelproducten
15613300 Ontbijtgranen
15850000 Pastaproducten
Sukcesivna dobava testenin, mok, izdelkov iz žit,
Zamrznjeni izdelki iz testa
Perceel nr.: 14
Sukcesivna dobava zamrznjenih izdelkov iz testa.
Sokovi
Perceel nr.: 15
15320000 Vruchten- en groentensappen
15321800 Geconcentreerde sappen
Sukcesivna dobava sokov.
Ostalo prehrambeno blago
Perceel nr.: 16
15400000 Dierlijke of plantaardige oliën en vetten
15830000 Suiker en aanverwante producten
15840000 Cacao; chocolade en suikerwerk
15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
15870000 Specerijen en kruiderijen
Sukcesivna dobava splošnih prehrambenih izdelkov (olja, sladkorja, soli, kave, kakava, ...).
Diabetični in dietni izdelki
Perceel nr.: 17
15880000 Speciale voedingsproducten
15882000 Dieetproducten
Sukcesivna dobava dietnih živil.
Eko mleko in mlečni izdelki
Perceel nr.: 18
Sukcesivna dobava ekološkega mleka in izdelkov.
Eko sadje
Perceel nr.: 19
03222000 Vruchten en noten
Sukcesivna dobava ekološkega mleka.
Eko zelenjava
Perceel nr.: 20
03210000 Granen en aardappelen
03221000 Groenten
Sukcesivna dobava ekološke zelenjave.
Eko kaše in testenine
Perceel nr.: 21
Sukcesivna dobava ekoloških testenin in izdelkov iz žit.
Eko kruh in ostali izdelki
Perceel nr.: 22
Sukcesivna dobava ekološkega kruha.
Eko med
Perceel nr.: 23
03142100 Natuurlijke honing
Sukcesivna dobava ekološkega meda.
Eko kis in sok
Perceel nr.: 24
15871110 Azijn of dergelijke
Sukcesivna dobava ekološkega soka in kisa.
RIBE SLADKOVODNE – sveže
Perceel nr.: 25
Sukcesivna dobava sladkovodnih rib.