Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (5 dalis)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71247000 Statybos darbų priežiūra
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (5 dalis).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71356100 Techninės kontrolės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 10,000 iki 95,000 km rekonstravimas (saugaus eismo priemonių įrengimas) I pirkimo dalis.