Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Komplexní pozemkové úpravy v katastrálním území Hrbov u Lhenic
Spisové číslo: SP4413/2022-505205
II.1.2)Hlavní kód CPV71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby
II.1.4)Stručný popis:
Zpracování kompletního návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Hrbov u Lhenic, včetně všech geodetických prací, a to v třídě přesnosti 3, určené pro obnovu katastrálního operátu a tvorby DKM.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: