Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés a Csiky Gergely színház felújítása tekintetében.
II.1.2)Fő CPV-kód45212322 Színház építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka
45210000 Magasépítési munka
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71245000 Jóváhagyási és kiviteli tervek, specifikációk
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A kaposvári Csiky Gergely színház teljes körű felújításához szükséges engedélyezési és kiviteli tervek elkészítése és a felújítás kapcsán a kivitelezési munkálatok teljes körű elvégzése.
1911-ben épült műemléki védelem alatt álló színházépület teljes körű műemléki felújítása (3 130 m²), előcsarnokának utólagos aláépítése (432 m²), színpadtechnikájának teljes átépítése/cseréje, több ütemben bővített épületrész bontása és a helyére új üzemi épületrész építése (6 073 m²), JET-GROUTING technológiával készített alapmegerősítési munkák valamint kiviteli terv készítési részfeladatok elvégzése, környezetének rendezése (út és parkoló építéséhez, térrendezés). A tervezett beavatkozás eredményeként a jelenleg 5 764,42 m² hasznos alapterületű épület 4 734 m² alapterülettel bővül (10 500 m²) és 482 fős nézőtér kerül kialakításra.
A feladat részletes ismertetését az ajánlatkérési dokumentáció tartalmazza.