Szolgáltatások - 418927-2020
Magyarország-Budapest: Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
2020/S 173-418927
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Egyes városüzemeltetési feladatok ellátása Budapest Főváros XII. kerület közigazgatási területén.
II.1.2)Fő CPV-kód
77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Egyes városüzemeltetési feladatok ellátása Budapest Főváros XII. kerület közigazgatási területén
II.2.2)További CPV-kód(ok)
77211500 Faápolási szolgáltatások
45233142 Közútjavítás
50870000 Játszótéri berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
90511000 Hulladékgyűjtési szolgáltatások
77313000 Parkfenntartási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Városüzemeltetési feladatok ellátása, mely magában foglalja a zöldfelületek fenntartását,
Egy- és
Kétnyár i növények kiültetési és gondozási munkáit, szökőkutak fenntartási, és csapadékvíz
Elvezető
Rendszerek fenntartási munkáit, valamint közutak, lépcsők karbantartási munkáit is az alábbiakban
Meghatározott felületeken:
— meglévő parkok fenntartás a: 210 000 m2 (tartalma: a belterjesen kezelt parkok összterülete)
— utcai fasorok fenntartása (kb 8000 db fa)
— Játszóterek fenntartása 39 000 m2-en (ta rtalma: 23 db játszótér leszűkített területe, ezek kb. 99
000 m2-nyi parkban vannak
Elhelyezve)
— Síkosságm entesítési munkák 18 000 m2-en (tartalma: parkokban lévő burkolat és járda)
— a kerületi közutak padkáinak kaszálása: 270 000 m2
— a parkokba kihelyezett lakossági szemét elszállítása: 2500 m3 / év (tartalma: a parkok
Szemeteseinek ürítése és a mellé
Kihelyezett lakossági hulladék, zöld és használati vegyesen)
— Közterületek tisztítása 30 000 m2 (tartalma: parkok burkola tai)
— Külterjes felületek fenntartása. Ennek keretében gondozásba n em vett területek kötelező
Kaszálása: 327 000 m2 (tartalma: a
Külterjesen kezelt zöldfelületek kaszálása 27 000 m2 árokpart, 30 000 m2 önkormányzati telek, és
270 000 m2 közterület),
Szemétszállítás, cserjeirtás, lombgyűjtés és egyéb kapcsolódó fenntartási feladatok elvégzése
— erdőterület 300 Ha fenntartási munkái
— közutak, járdák, térburkolatok javítása, karbantartása, kátyúzása 160 km hosszban
— földutak stabilizálása 10 km hosszban
— támfalak (1000 m hosszban), lépcsők (2000 m hosszban) javítása, karbantartása
— forgalombiztonság javításával összefüggő munkálatok
— illegális hulladék lerakóhelyek felszámolása
Keretösszeg nettó 2 400 000 000-Ft, melytő l +40 % eltérés lehetséges a szerződés teljes időtartama
Alatt.
A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Értékelési szempont: Kbt. 76.§ (2) bek. c) pont alapján a legjobb ár-érték arány.
Az ajánlatok értékelési szempontok szerinti tartalmi elemeinek értékelése során a dható pontszám
Alsó határa 0 pont, felső
Határa 10 pont.
Ajánlatkérő az „1. Összesített Nettó ajánlati ár (HUF)” értékelési szempontnál a fordított
Arányosítást,
A 2., 3., 4. értékelési szempontnál az egyenes arányosítást,
A „5. Környezetvédelmi fenntarthatósági terv szakmai színvo nala” értékelési szempontnál a
Pontozást és egyenes arányosítás
Együttesen alkalmazza a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint.
Az értékelés részletes szabályai a Kbt. 76. § (10) bek. alapján a közbeszerzési doku mentumokban
Kerül kifejtésre.
Ajánlati biztosíték előírása:
Az ajánlat benyújtása ajánl ati biztosíték nyújtásához kötött, melynek mértéke: nettó 10 millió HUF.
A biztosíték nyújtása a Kbt. 54. § (2) bek. szerint teljesíthető. Amennyiben ajánlattevő az ajánlati b
Iztosítékot befizetéssel kívánja
Teljesíteni, úgy azt az ajánlatkérő Raiffeisen Banknál vezetett 12001008-00155594-00100008 számú
Számlájára kell teljesíteni.
Az ajánlati biztosítéknak az ajánlati kötöttség jelen felhívás IV.2.6 pontjában foglalt időtartama
Lejártát követő 30 napig
Érvényesnek kell lennie figyelemmel a Kbt. 131. § (5) bek. foglaltakra.
5
Az ajánlati biztosíték nyújtásáról szóló igazolást az ajánlatban szüksé ges csatolni.
Közös ajánlattétel esetében a Kbt. 35. § (5) bek. szerint a közös ajánlattevőknek a z ajánlati
Biztosítékot elegendő egyszer
Rendelkezésre bocsátaniuk. Az ajánlati kötöttségnek bármelyik közös ajánlattevő részéről történt
Megsértése [Kbt. 54. § (4) bek.]
Esetén a biztosíték Ajánlatkérőt illeti meg.
Az ajánlati biztosíték további szabályait a Kbt. 54. §-a tartalmazza.
A szerz.telj.-hez jogosultsággal rendelkező szakember részvétele s zükséges:
1 fő a 266/2013.Korm.R, MV-KÉ kategóriás felelős műszaki vezető,
1 fő a 266/2013.Korm.R, MV-VZ kategóriás felelős műszaki vezető.
Nyertes AT a fent megjelölt feltételeknek megfelelő, kamarai nyilvá ntartásban szereplő, a
Teljesítésbe bevonni kívánt szakembert
A szerződés megkötéséig köteles megnevezi.