Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Pavadinimas, kurį perkančioji organizacija suteikė sutarčiai:
Parengiamieji darbai, kasimas ir žemės darbai, atliekami prieš statant naują Europos investicijų banko biurų pastatą Liuksemburge.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaDarbai
NUTS kodas LU000 Luxembourg (Grand-Duché)
II.1.4)Informacija apie preliminarųjį susitarimą
II.1.5)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Parengiamiesiems darbams priskiriami visi paruošimo darbai, kurie bus atliekami darbų vykdymo vietoje prieš pradedant naujo EIB pastato Kirchberg statybą (kasimas, darbų vykdymo vietos nustatymas, reikalingi įrengimai, kad būtų galima patekti į EIB teritoriją, atraminės sienos, triukšmo mažinimo elementai, sričių ribų nustatymas, pritaikymas prie laikino transporto prieinamumo, „East Kirchberg“ pastato apsauginė siena, pritaikymas prie komunalinių paslaugų teikimo ir t. t.).
II.1.6)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ) II.1.7)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: ne
II.2)Kiekis arba sutarties apimtis
II.2.1)Visas kiekis ar visa apimtis:
Apytikrės pastato sritys apibrėžtos DIN 277:
— sritis, kurioje išdėstyta įranga: 13 500 m2,
— bendras grindų plotas: 58 400 m2,
— naudojamas grindų plotas: 53 300 m2,
— naudojama sritis: 35 200 m2.
II.2.2)Informacija apie pasirinkimo galimybesPasirinkimo galimybės: ne