Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gezamenlijke opdracht voor verzekeringsdiensten voor de noden van de vzw IRISteam en het Centrum voor Informatica voor het Brussels Gewest
Referentienummer: IRISteam-CSC2021.006-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
In overeenstemming met de bepalingen en voorwaarden van het bestek verbindt de opdrachtnemer er zich ten aanzien van de aanbestedende overheid toe om verzekeringsdiensten te verstrekken.
De verschillende percelen van deze opdracht vormen een verzekeringsportefeuille met de volgende verzekeringen:
• Perceel 1 - Verzekering voor opdrachten in het buitenland
• Perceel 2 - Verzekering "Arbeidsongevallen", met de dekkingen
• Perceel 3 - Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid van het personeel en de bestuurders
• Perceel 4 - Verzekering brand en aanverwante gevaren, met twee (2) soorten dekking
• Perceel 5 - Verzekering alle risico's informatica- en elektronisch materiaal
• Perceel 6 - Verzekering Cyber Protection