Bekendtgørelse om indgåede kontrakter – forsyningsvirksomhed
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/25/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Vinge Station Kørestrømsentreprise
Sagsnr.: NA0051
II.1.2)Hoved-CPV-kode45234000 Arbejder i forbindelse med anlæg af jernbaner og kabelbaner
II.1.4)Kort beskrivelse:
Kørestrømsentreprisen for projektet NA0051 Vinge Station.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.2)Supplerende CPV-kode(r)45234160 Anlægsarbejde: kørestrømsanlæg
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet: