Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
Reference number: 701801491
II.1.2)Main CPV code34946110 Rails
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1 - szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34946110 Rails
II.2.4)Description of the procurement:
Zgodnie z Formularzem Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2 - szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
Lot No: 2
Zadanie nr 3 - szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
Lot No: 3
Zadanie nr 4 - szyn kolejowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
Lot No: 4