Szolgáltatások - 419033-2021
Magyarország-Budapest: Egészségügyi szolgáltatások
2021/S 158-419033
Szociális és egyéb meghatározott szolgáltatások – Általános közbeszerzés
Tájékoztató az eljárás eredményéről
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
LEN Európa-bajnokság-egészségügyi szolgáltatások
Hivatkozási szám: EKR000495862021
II.1.2)Fő CPV-kód
85100000 Egészségügyi szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a 2021. évi 35. úszó-, nyíltvízi-, műugró-, műúszó- Európa-bajnokság nemzetközi sportesemény egyes egészségügyi szolgáltatásainak ellátásáról.:
Aktuális COVID-19 protokoll, valamint az ahhoz kapcsolódó PCR, antigén és antitest tesztek mintavételi és vizsgálati protokolljainak kidolgozása, véglegesítése a LEN és az NNK által elfogadott szakértők bevonásával.:
- onsite sporthelyszíni ,
- a hotel ellátás általános orvosszakmai tervek elkészítése
- szűrési pontok kialakításával és informatikai felszerelésével a Semmelweis Egyetem kórházhigiéniai standardjainak megfelelően.
- a komplett COVID-19 protokoll szakmai irányítási és ellenőrzési programja fentieken túl kiegészül Covid marshall rendszer kialakításával, irányításával és ellenőrzésével.
EÜ protokollal kapcsolatos további részfeladatok ellátása.:
- orvosi / szakdolgozói team megszervezése a sportrendezvény helyszínein, illetve a hotelekben,
- PCR mintavevő team megszervezése a sportrendezvény helyszínein, illetve a hotelekben
Részletes feladatokat a műszaki leírás tartalmazza.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Aktuális COVID-19 protokoll, valamint az ahhoz kapcsolódó PCR, antigén és antitest tesztek mintavételi és vizsgálati protokolljainak kidolgozása, véglegesítése a LEN és az NNK által elfogadott szakértők bevonásával .:
- onsite sporthelyszíni,
- az onsite pontokon és hotelben nem ellátható betegek „buborékon belüli” szállítása
- sürgősségi fogadóhelyre
- multidiszciplináris, 3. progresszivitási szintű klinikai intézménybe
- speciális és indokolt esetekben traumatológiai és neuro-traumatológiai hátteret biztosító ellátóhelyre, és ezekből vissza a hotelbe,
- az érintett járművek fertőtlenítésével egyidejűleg,
- sürgősség esetén mentőszállítás teljeskörű biztosítása
- 0-24 órás, teljes spektrumú klinikai rendelkezésre állás, covid szempontból is elkülönített betegutak szervezése
- gyógyszer beszerzés, hotelbe szállítás
- helyszíni, illetve primer transzporton túli klinikai ellátások finanszírozásának egyeztetése a rendezvény központi biztosítójával.
Részletes feladatok a műszaki leírásban.