Nous sommes heureux de vous annoncer que la nouvelle version du portail TED sera déployée le 29 janvier 2024 (date indicative à confirmer). Vous souhaitez découvrir les nouvelles fonctionnalités, les améliorations et les incidences sur les utilisateurs? Nous vous invitons à consulter notre article pour en savoir plus sur les principaux changements et les nouvelles fonctionnalités.
Des bogues affectent l’affichage des formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre ce problème. En attendant, vous pouvez consulter cette page pour en savoir plus et obtenir des conseils.
4e atelier avec les réutilisateurs de données TED le 14 décembre 2023: les inscriptions sont ouvertes
Fournitures - 419104-2021
Bulgarie-Varna: Appareils de distribution et de commande électriques
2021/S 158-419104
Avis de marché – secteurs spéciaux
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на КРУ с SF6 и изолирана шинна система във въздушна среда и КРУ с SF6 изолирана шинна система по обособени позиции за нуждите на „Електроразпределение Север” АД
Numéro de référence: 114/2021
II.1.2)Code CPV principal
31200000 Appareils de distribution et de commande électriques
II.1.4)Description succincte:
Настоящата поръчка предвижда да се достави  чрез закупуване нови, неупотребявани комплектни разпределителни уредби за нуждите на „Електроразпределение Север” АД по обособени позиции, както следва:
I. Обособена позиция – КРУ с SF6 и изолирана шинна система във въздушна среда
II. Обособена позиция – КРУ с SF6 и изолирана шинна система във въздушна среда гама SM6 на Шнайдер Електрик за подмяна на дефектирали полета и разширение в съществуващи уредби
III. Обособена позиция – КРУ с SF6 и изолирана шинна система
IV. Обособена позиция – КРУ с SF6 и изолирана шинна система гама 8DJH на Сименс за подмяна на дефектирали полета и разширение в съществуващи уредби
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 724 800.00 BGN
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
КРУ с SF6 и изолирана шинна система във въздушна среда
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Настоящата поръчка предвижда да се достави  чрез закупуване нови, неупотребявани комплектни разпределителни уредби за нуждите на „Електроразпределение Север” АД за I. Обособена позиция – КРУ с SF6 и изолирана шинна система във въздушна среда.
Възложителят прогнозира, че за целия период на действие на договора, ще бъдат извършени следните доставки, а именно:
1.Модул КРУ „Вход-Изход“ с шини във въздушна среда, 20 kV – 1x630A - 40 броя
2.Модул КРУ „Защита трансформатор“ с шини във въздушна среда, 20 kV – 1x200A - 20 броя
3. Допълнителен комплект страници за КРУ - 5 комплекта
4.Нагревател за КРУ - 5 броя
Забележка: Посоченото количество е ориентировъчно и в него може да настъпи промяна съобразно нуждите на Възложителя.
КРУ с SF6 и изолирана шинна система във въздушна среда гама SM6 на Шнайдер Електрик за подмяна на дефектирали полета и разширение в съществуващи уредби
Lot nº: 2
Настоящата поръчка предвижда да се достави  чрез закупуване нови, неупотребявани комплектни разпределителни уредби за нуждите на „Електроразпределение Север” АД за II. Обособена позиция – КРУ с SF6 и изолирана шинна система във въздушна среда гама SM6 на Шнайдер Електрик за подмяна на дефектирали полета и разширение в съществуващи уредби.
II. Обособена позиция – КРУ с SF6 и изолирана шинна система във въздушна среда гама SM6 на Шнайдер Електрик за подмяна на дефектирали полета и разширение в съществуващи уредби:
1.Модул КРУ „Вход-Изход“ с шини във въздушна среда, 20 kV – 1x630A, модел IM на Шнайдер Електрик- 10 броя
2.Модул КРУ „Защита трансформатор“ с шини във въздушна среда, 20 kV – 1x200A, модел QM на Шнайдер Електрик - 8 броя
3. Допълнителен комплект страници за КРУ за SM6 на Шнайдер Електрик - 5 комплекта
4.Нагревател за КРУ за SM6 на Шнайдер Електрик - 5 броя
КРУ с SF6 и изолирана шинна система
Lot nº: 3
Настоящата поръчка предвижда да се достави  чрез закупуване нови, неупотребявани комплектни разпределителни уредби за нуждите на „Електроразпределение Север” АД за III. Обособена позиция – КРУ с SF6 и изолирана шинна система.
III. Обособена позиция – КРУ с SF6 и изолирана шинна система:
1.Модул КРУ 20 kV ”Вход-Изход” с шини в (SF 6), едностранно разширяем. 20kV- 1x630А- 10 броя
2.КРУ 20 kV с шини в (SF 6) тип I: Два броя ВЪВОД/ИЗХОД оборудвани с мощностни разединители със заземителен нож и един брой защита трансформатор, оборудван с мощностен разединител със стопяеми предпазители, заземителен нож и изключвателна бобина с възможност за автоматично изключване при непълнофазен режим. 20kV
2x630+1x200А- 10 комплекта
3. КРУ 20kV с шини в (SF 6)  тип II: Два броя ВЪВОД/ИЗХОД оборудвани с мощностни разединители със заземителен нож и два броя защита трансформатор, оборудвани с мощностни разединители със стопяеми предпазители, заземителен нож и изключвателна бобина с възможност за автоматично изключване при непълнофазен режим.20kV 2x630+2x200А - 10 комплекта
КРУ с SF6 и изолирана шинна система гама 8DJH на Сименс за подмяна на дефектирали полета и разширение в съществуващи уредби
Lot nº: 4
Настоящата поръчка предвижда да се достави  чрез закупуване нови, неупотребявани комплектни разпределителни уредби за нуждите на „Електроразпределение Север” АД за IV. Обособена позиция – КРУ с SF6 и изолирана шинна система гама 8DJH на Сименс за подмяна на дефектирали полета и разширение в съществуващи уредби.
IV. Обособена позиция –КРУ с SF6 и изолирана шинна система гама 8DJH на Сименс за подмяна на дефектирали полета и разширение в съществуващи уредбиКРУ с SF6 и изолирана шинна система гама 8DJH на Сименс за подмяна на дефектирали полета и разширение в съществуващи уредби:
1.Модул КРУ 20 kV ”Вход-Изход” с шини в (SF 6), едностранно разширяем. 20kV- 1x630А , тип 8DJH на Сименс - 10 броя
2. Модул КРУ 20 kV два броя ”Вход-Изход” с шини в (SF 6), едностранно разширяем. 20kV- 1x630А , тип 8DJH на Сименс - 2 броя
3. КРУ 20 kV с шини в (SF 6) тип I: Два броя ВЪВОД/ИЗХОД оборудвани с мощностни разединители със заземителен нож и един брой защита трансформатор, оборудван с мощностен разединител със стопяеми предпазители, заземителен нож и изключвателна бобина с възможност за автоматично изключване при непълнофазен режим. 20kV
2x630+1x200А, тип 8DJH на Сименс- 10 комплекта
4.КРУ 20kV с шини в (SF 6)  тип II: Два броя ВЪВОД/ИЗХОД оборудвани с мощностни разединители със заземителен нож и два броя защита трансформатор, оборудвани с мощностни разединители със стопяеми предпазители, заземителен нож и изключвателна бобина с възможност за автоматично изключване при непълнофазен режим.20kV 2x630+2x200А, тип 8DJH на Сименс - 8 комплекта