Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
Er zijn momenteel enkele bugs, waardoor de e-formulieren niet altijd goed worden weergegeven. Wij proberen het probleem snel op te lossen. Tot die tijd kunt u voor meer informatie en tips terecht op onze speciale pagina.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Diensten - 419367-2020
Submission deadline has been amended by:  509266-2020
Luxembourg-Luxembourg: EUDOR — Long-term Digital Preservation Services
2020/S 174-419367
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
EUDOR — Long-term Digital Preservation Services
Reference number: OP/LUX/2020/OP/0009
II.1.2)Main CPV code
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
The purpose of this call for tenders is the selection of up to two (2) economic operators for the provision of long-term digital preservation services.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 3 900 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
72252000 Computer archiving services
II.2.4)Description of the procurement:
EUDOR — long-term digital preservation services.