Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с 5 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства за нуждите на Министерство на земеделието, храните и горите във връзка с рамкови споразумения № СПОР-4, 5, 6, 7 и 8/18.4.2019 г.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP („Ейч Пи“) и бивши „Самсунг“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30125100 Касети с тонер
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“)
Обособена позиция №: 2
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“)
Обособена позиция №: 3
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox („Ксерокс“)
Обособена позиция №: 4
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки
Обособена позиция №: 5
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки.