Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretszerződés az információs rendszerek területén az Európai Ügyészség (EPPO) számára nyújtandó szolgáltatások biztosítására
Hivatkozási szám: EPPO/2021/88
II.1.2)Fő CPV-kód72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
II.1.4)Rövid meghatározás:
A pályázati felhívás tárgya külső IT-szolgáltatók biztosítása idő- és eszközalapon, a verseny ismételt meghirdetésével az Európai Ügyészség számára.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A közbeszerzési eljárás egy nyílt pályázati felhívás, amelynek célja keretszerződés megkötése információs rendszerek területén történő szolgáltatásnyújtásra. A szolgáltatásokat négy különböző vállalattal folytatott verseny ismételt meghirdetésével kell biztosítani.