С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 419481-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 172-419481
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark („Лексмарк“) за нуждите на администрацията на Министерския съвет
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: