Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
210086SDD – Inkoop Inburgeringsaanbod Onderwijsroute MBO
Referentienummer: 210086SDD
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
II.1.4)Korte beschrijving:
De onderhavige opdracht betreft de realisatie van een raamovereenkomst voor de inkoop van Onderwijsroute MBO, inclusief de module KNM.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
ZIe het Aanbestedingsdocument Inkoop Inburgeringsaanbod Onderwijsroute MBO ten behoeve van de Drechtsteden met kenmerk 210086SDD.