II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare echipamente medicale
Referenznummer der Bekanntmachung: 4547125202273
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
furnizare echipamente medicale conform caietului de sarcini
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 27 164 672.22 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 8
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 8
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aplicator cilindric interstitial pentru brahiterapie
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
cant min 1 buc - cant max 2 buc
Mamograf digital cu tehnica mamografiei 3D + substanta de contract
Los-Nr.: 1
UpGrade Gamma Camera Hibrida SPECT - CT
Los-Nr.: 5
Computer Tomograf de inalta performanta, pentru achizitii foarte rapide, inclusiv achizitii Dual Energy
Los-Nr.: 2
Sistem de dozimetrie pentru sterotaxie
Los-Nr.: 7
Sistem verificare si monitorizare in timp real a pozitiei pacientului in timpul tratamentului cu radioterapie externa
Los-Nr.: 6
Software upgrade care sa contina pachetul " Smart Prep"
Los-Nr.: 3
GAMMA CAMERA SPECT DE INALTA PERFORMANTA
Los-Nr.: 4