II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 021-1
Numer referencyjny: 702200010
II.1.2)Główny kod CPV03411000 Drewno drzew iglastych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 021-1.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku Nr 2 do SWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 12. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną lub więcej części zamówienia (zadań).
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zadanie nr 1 - Drewno kopalniane
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV03411000 Drewno drzew iglastych
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie nr 1 - Drewno kopalniane dla KWK Bolesław Śmiały
Zadanie nr 2 - Drewno kopalniane
Część nr: 2
Zadanie nr 2 - Drewno kopalniane dla KWK Sośnica
Zadanie nr 3 - Drewno kopalniane
Część nr: 3
Zadanie nr 3 - Drewno kopalniane dla KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast
Zadanie nr 4 - Drewno kopalniane
Część nr: 4
Zadanie nr 4 - Drewno kopalniane dla KWK Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit
Zadanie nr 5 - Drewno kopalniane
Część nr: 5
Zadanie nr 5 - Drewno kopalniane dla KWK RUDA Ruch Halemba
Zadanie nr 6 - Drewno kopalniane
Część nr: 6
Zadanie nr 6 - Drewno kopalniane dla KWK RUDA Ruch Bielszowice
Zadanie nr 7 - Drewno kopalniane
Część nr: 7
Zadanie nr 7 - Drewno kopalniane dla KWK ROW Ruch Chwałowice
Zadanie nr 8 - Drewno kopalniane
Część nr: 8
Zadanie nr 8 - Drewno kopalniane dla KWK ROW Ruch Jankowice
Zadanie nr 9 - Drewno kopalniane
Część nr: 9
Zadanie nr 9 - Drewno kopalniane dla KWK ROW Ruch Marcel
Zadanie nr 10 - Drewno kopalniane
Część nr: 10
Zadanie nr 10 - Drewno kopalniane dla KWK ROW Ruch Rydułtowy
Zadanie nr 11 - Drewno kopalniane
Część nr: 11
Zadanie nr 11 - Drewno kopalniane dla KWK Mysłowice-Wesoła
Zadanie nr 12 - Drewno kopalniane
Część nr: 12
Zadanie nr 12 - Drewno kopalniane dla KWK Staszic-Wujek