Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa blachy ze stali węglowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych - numer grupy 273-3
Nuorodos numeris: 701902779
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas14622000 Plienas
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r.poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa blachy ze stali węglowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)14622000 Plienas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie nr 2. Bednarka ocynkowana
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3. Bednarka ocynkowana
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 5. Blacha z żeberkami rombowymi
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 6. Blacha z żeberkami owalnymi
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 7. Blacha ocynkowana trapezowa
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 8. Blacha ocynkowana płaska
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 9. Blacha z/walcowana
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 10. Blacha g/walcowana
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 11. Blacha g/walcowana
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 12. Blacha g/walcowana
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 13. Blacha g/walcowana
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 14. Blacha z/walcowana
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 15. Blacha z/walcowana
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902779
II.1.2)Główny kod CPV14622000 Stal
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV14622000 Stal
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13