Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na SF6 in suhi zrak
Referenčna številka dokumenta: JN20-003
II.1.2)Glavna koda CPV31100000 Elektromotorji, generatorji in transformatorji
II.1.4)Kratek opis:
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na SF6 in suhi zrak.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV31100000 Elektromotorji, generatorji in transformatorji
31681410 Elektromaterial
II.2.4)Opis javnega naročila:
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na SF6.