Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Uredba (EU, Euratom) št. 2018/1046
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava osebne varovalne opreme
Referenčna številka dokumenta: EEAS/2021/OP/0034
II.1.2)Glavna koda CPV33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
II.1.4)Kratek opis:
Dobava osebne varovalne opreme za Evropsko službo za zunanje delovanje.